Startovní listina – Dolnobenešovská medaile 22.11.2014

*Startovní listina ještě může být upravena.

* např. Miniformace Kadet (baton+pompom) znamená, že v této kategorii soutěží sestavy s náčiním baton i pompom.

Moc se na všechny soutěžící již těšíme!
 
 
Sólo baton - Děti (do 6 let)
1
1
Eliška Halfarová
2
2
Bára Holá
3
3
Adéla Aberlová
4
4
Izabela Jarolímová

 


 
Sólo baton – Minikadet (7 – 8 let)
5
1
Eva Oberherová
6
2
Tereza Hluchníková
7
3
Vanesa Soviarová
8
4
Adéla Komárková
9 5
Bára Fečíková
10 6
Veronika Konetzná
11 7
Tereza Lechnerová
    Sólo baton – Kadet mladší (8-9 let)
12
1
Kristýna Klepáčová
13
2
Lenka Kostrbíková
14
3
Zuzanna Pawlowská
15
4
Rozálie Dornová
16
5
Barbora Opíchalová
17
6
Karolína Ovesná
18
7
Kristýna Murcková
 
 
 
Sólo baton – Kadet střední (9-10 let)
19
1
Zuzana Zelinková
20
2
Aneta Trojková
21
3
Lucie Slaná
22
4
Tereza Przeczková
23
5
Kateřina Orlová
24
6
Bára Sobková
25
7
Michaela Golková

 

 
 
Sólo baton – Kadet starší (11 let)
26
1
Zuzana Harasimová
27
2
Veronika Balarinová
28
3
Veronika Gilgová
29
4
Karolína Sobková
30
5
Lucie Valentová

 

 
 
Sólo baton – Junior (11 - 14 let)
31
1
Zuzana Tydláčková
32
2
Petra Štěrbová
33
3
Nikol Schmidtová
34
4
Karolína Mikulová
35
5
Veronika Urbanová
36
6
Karolína Šemberová
37
7
Natálie Bartková
38
8
Nela Kacálková
39
9
Kateřina Konetzná
40
10
Amálie Šimková
41
11
Veronika Opělová

 

 
 
Sólo baton - Senior (15 - více let)
42
1
Lada Močidlanová
43
2
Kristýna Kudělová
44
3
Monika Peterková

 

 
 
Duo, trio baton - Mimikadet (do 8,9 let)
45
1
Bára Fečíková, Karolína Ovesná
46
2
Karolína Faltýnková, Ema Čmielová, Lucie Dedková
47
3
Natálie Pašková, Adéla Aberlová

 

 
 
Duo, trio baton - Kadet (9 - 10,9 let)
48
1
Bára Šenkeříková, Andrea Zapletalová
49
2
Zuzana Zelínková, Elizabeth Reháková, Adriana Kupková
50
3
Michaela Golková, Michaela Zubková, Vendula Stolariková
51
4
Natálie Krayzlová, Nela Palupová, Klára Davidová 
52
5
Aneta Trojková, Tereza Hluchníková
53
6
Zuzana Pawlowská, Martina Klimčíková
54
7
Lenka Kostrbíková, Barbora Opíchalová
55
8
Adéla Blokešová, Vanesa Soviarová

 

 
 
Duo, trio baton - Junior (11 - 14 let)
56
1
Andrea Slavíková, Tereza Šafránková, Eliška Horáková 
57
2
Lucie Turková, Zuzana Tydlačková
58
3
Veronika Balarinová, Nela Kacálková
59
4
Adriana Bujnochová, Barbora Papírníková, Beata Gelnarová
60
5
Natálie Antoniová, Veronika Urbanová, Kateřina Konetzná
61
6
Lucie Valentová, Karolína Šemberová
62
7
Karin Teichmanová, Natálie Blokešová
63
8
Michaela Lihotzká, Nikola Kleinová
64
9
Michaela Kneiflová, Adéla Nábělková

 

 
 
Duo, trio baton - Senior (11 - 14 let)
65
1
Helena Švidrnochová, Lada Močidlanová, Tereza Torčíková

 

 
 
Miniformace (baton+MIX) – Minikadet (do 8 let)
66
1
ŽASO Darkovice
67
2
Little Ladies Klimkovice
68
3
Ještěrky Slatina
69
4
Profa Kids Havířov o.p.s.

 

 
 
Miniformace (baton + pom-pom) Kadet (8 - 11,3 let)
70
1
Kopretiny Ostrava
71
2
Profa Kids Havířov o.p.s.
72
3
ŽASO Darkovice
73
4
Excelent mini
74
5
Salome
75
6
TALENTO Frýdek - Místek o.s.
76
7
LILI Brno

 

 
 
Miniformace (baton + MIX) – Junior (11,4-14,9 let)
77
1
Salome (7)
78
2
Kopretiny Ostrava (6)
79
3
Sokol Polanka
80
4
Salome (4)
81
5
Excelent
82
6
Kopretiny Ostrava (7)

 

 
 
Miniformace baton – Senior (15 a více let)
83
1
Elité Ostrava
84
2
Excelent

 

 
 
(Pom-pom) Sólo - Junior mladší (11-13 let)
85
1
Mariana Bujnochová
86
2
Karolina Suchorová
87
3
Veronika Koutníková

 

 
 
(Pom-pom) Sólo - Junior starší (14-15 let)
88
1
Adriana Bujnochová 
89
2
Monika Peterková
90
3
Žaneta Fojtíková

 

 
 
(Pom-pom)  Duo, trio - Kadet (8-11 let)
91
1
Gabriela Bestová, Barbora Osmančíková
92
2
Adéla Hartmannová, Natálie Supová, Zuzana Hájková
93
3
Michaela Kotalová, Gabriela Bestová, Kateřina Kotalová

 

 
 
(Pom-pom)  Duo, trio - Junior + Senior (11-14 let)
94
1
Michaela Kotalová, Kateřina Kotalová
95
2
Adriana Bujnochová, Barbora Papírníková, Beata Gelnarová
96
3
Markéta Michenková, Marie Holaňová, Adéla Niklová

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.