Startovní listina

Dolnobenešovská medaile - 28.11.2015

 

(Baton) Sólo - Děti (do 6 let)

1

Daniela Orlíková

2

Anna Zlamšidlová

3

Natálie Richterová

   
 

(Baton) Sólo - Minikadet (7 let)

1

Kateřině Vladařová

2

Sofie Racko

3

Sandra Stočková

   
 

(Baton) Sólo - Kadet  mladší „B“ (8-9 let)

1

Karolína Melichaříková

2

Vanesa Soviarová

3

Tereza Lechnerová

4

Kristýna Pištěcká

5

Veronika Veltruská

6

Lenka Jeleňová

7

Zuzana Hájková

8

Nikol Durczoková

9

Zuzana Špiclová

   
 

(Baton) Sólo - Kadet střední „B“ (10 let)

1

Vendula Tichavská

2

Aneta Trojková

3

Nela Folytnová

4

Kristýna Murcková

5

Vendula Stoláriková

6

Kateřina Rycková

7

Sára Polášková

8

Rozálie Dornová

9

Michaela Golková

   
 

(Baton) Sólo - Kadet starší „B“ (10 let)

1

Bára Sobková

2

Karolína Cucová

3

Nikola Radová

4

Nikola Kočařová

5

Adéla Blokešová

   
 

(Baton) Sólo - Kadet  „A“ (8-11 let)

1

Tereza Odvarková

2

Adéla Minarčíková

3

Melánie Miklánková

4

Michaela Olšoková

5

Hana Zavadilová

6

Amálie Šteyerová

7

Iveta Jamnická

8

Klára Fabiánová

9

Nikol Kosydarová

   
 

(Baton) Sólo - Junior „B“ (12-14 let)

1

Veronika Opělová

2

Marcela Obidová

3

Kristýna Jakoubková

4

Erika Hendrychová

5

Tereza Mathiasová

6

Lucie Valentová

7

Ludmila Horáková

8

Kateřina Mališková

9

Dominika Šikulová

10

Nela Kacálková

11

Natálie Bártková

12

Vendula Lapáčková

   
 

(Baton) Sólo - Junior „A“ (12-14 let)

1

Adéla Vilášková

2

Klára Pírková

   
 

(Baton) Sólo - Senior „B“ (15 - více let)

1

Eliška Skácelová

2

Eva Neprašová

   
   
 

(Baton) Sólo - Senior „A“ (15 - více let)

1

Beáta Vodičková

2

Anna Jakubcová

3

Michaela Steculová

4

Sára Chovancová

5

Adéla Plávodská

6

Nikol Fabiánová

7

Petra Soviarová

8

Eliška Kurková

9

Hana Schromová

10

Daniela Danzerová

   
 

2 baton - Kadetky (8-11 let)

1

Tereza Galuszková

2

Melánie Gawlowská

   
 

2 baton - Junior (12-14 let)

1

Kateřina Mališková

   
 

2 baton - Senior ( 15 let - více let)

1

Michaela Steculová

2

Eliška Kurková

   
 

(Pom-pom)  Sólo - Kadet „B“ (8-11 let)

1

Natálie Supová

2

Tereza Jašková

3

Nela Šindlerová

   
 

(Pom-pom)  Sólo - Kadet „A“ (8-11 let)

1

Amálie Šteyerová

   
 

(Pom-pom) Sólo - Junior (11-14 let)

1

Adéla Vilášková

2

Karolína Sobková

3

Kristýna Adamčíková

   
 

(Pom-pom)  Sólo - Senior (15 - více let)

1

Klára Sobková

2

Zuzana Šustáková

3

Žaneta Fojtíková

4

Markéta Jeriová

   
 

(Baton) Duo, trio - Minikadet (do 8 let)

1

Kateřina Vladařová, Eliška Adamczyková

 

(Baton) Duo, trio – Kadet „B“ (8-11 let)

1

Vendula Stoláriková, Michaela Golková

2

Vanesa Soviarová, Karolína Ovesná

3

Karolína Konečná, Alžběta Laresová, Bára Měchová

4

Natálie Bártková, Michaela Golková

5

Adéla Hrubá, Soňa Chodurová, Viktorie Mathiasová

6

Adéla Minarčíková, Elen Minarčíková

7

Martina Klimčíková, Zuzana Pawlowská

   
 

(Baton) Duo, trio – Kadet „A“ (8-11 let)

1

Hana Zavadilová, Amálie Šteyerová

2

Melánie Miklánková, Lenka Jeleňová, Tereza Galuszková

3

Iveta Jamnická, Klára Fabiánová

4

Tereza Odvarková, Eliška Kosiecová

5

Veronika Konečná, Dominika Lissková, Michaela Přibylová

   
 

(Baton) Duo, trio - Junior „B“ (12-14 let)

1

Kristýna Jakoubková, Adéla Malantíková

2

Nela Kacálková, Veronika Balarinová

3

Kateřina Mališková, Tereza Rymanová

   
 

(Baton) Duo, trio - Junior „A“ (12-14 let)

1

Nikol Fabiánová, Klára Štěpánková

2

Adéla Vilášková, Klára Pírková

   
 

(Baton) Duo, trio – Senior „B“ (15 - více let)

1

Kristýna Jakešová, Eva Neprašová

   
 

(Baton) Duo, trio – Senior „A“ (15 - více let)

1

Anna Jakubcová, Eliška Kurková

2

Michaela Steculová, Adéla Plávodská

3

Nikola Ohnheiserová, Monika Lelovská, Hana Schromová

   
 

(2Baton) Duo, trio - Senior (15 - více let)

1

Michaela Steculová, Adéla Plávodská

   
 

(Pom-pom)  Duo, trio - Kadet (8-11 let)

1

Zuzana Hájková, Adéla Hartmannová

2

Nikol Kosydarová, Lucie Hodasová

3

Zuzana Černá, Anežka Chaloupková, Barbora Komendová

 

(Pom-pom)  Duo, trio - Junior (11-14 let)

1

Michaela Olšoková, Michaela Horská

2

Natálie Antoniová, Natálie Blokešová, Veronika Urbanová

   
 

(Pom-pom)  Duo, trio - Senior (14 - více let)

1

Markéta Jeriová, Stanislava Hátlová, Nikola Masopustová

2

Markéta Jeriová, Stanislava Hátlová

   
 

(Baton) Miniformace- Minikadet (do 8 let)

1

Lucie Glombová, Alžběta Laresová, Nela Nováková, Eliška Novotná, Sofie Racko, Sandra Stočková, Eliška Zimolová

2

Petra Buchtová, Alžběta Flídrová, Nina Chodurová, Laura Lissková, Natálie Richterová, Kristýna Smolková, Klára Zimolová

   
 

(Baton) Miniformace- Kadet „B“ (8-11 let)

1

Adéla Blokešová, Vanesa Soviarová, Karolína Ovesná, Bára Fečíková, Kristýna Kašová

2

Beatricie Dostálová, Adéla Hrubá, Soňa Chodurová, Viktorie Mathiasová, Viktorie Pawliková, Adéla Přikrylová, Veronika Šindlerová

3

Zuzana Makovcová, Sára Polášková, Nikola Kočařová, Nicol Kamencová, Lucie Zhánělová, Kristýna Dratvová

   
 

(Baton) Miniformace- Kadet „A“ (8-11 let)

1

Eliška Fojtiková, Eliška Kosiecová, Vanessa Sokolová, Adéla Cieslarová, Nikola Tomašková, Karolína Szewczyková, Tereza Odvarková

2

Klára Fabiánová, Zuzana Hájková, Iveta Jamnická, Bára Měchová, Nela Šindlerová, Amálie Šteyerová, Hana Zavadilová

3

Adéla Hartmannová, Valentýna Chalupová, Eliška Chalupská, Karolína Konečná, Lenka Lazarová, Zuzana Špiclová

   
 

(Baton) Miniformace - Junior „B“ (11-14 let)

1

Aneta Šišková, Dominika Šikulová, Gabriela Volná, Kristýna Jakoubková,  Adéla Malantíková

2

Veronika Balarinová, Monika Goldová, Zuzana Harasimová, Nela Kacálková, Bára Sobková, Karolína Sobková, Lucie Valentová

3

Klára Zavadilová, Eliška Rychtová, Julie Bogdány, Anežka Flídrová, Kristýna Stočková, Tereza Mathiasová

   
 

(Baton) Miniformace - Junior „A“ (11-14 let)

1

Kateřina Paululiková, Laura Riedlová, Michaela Olšoková, Petra Domonkošová, Eliška Pejchlová, Lucie Řepecká

2

Adéla Vilášková, Klára Pírková, Tereza Valíková, Veronika Konečná, Dominika Lissková, Michaela Přibylová

   
   
 

(Baton) Miniformace - Senior (15 a více let)

1

Marcela Obidová, Anna Horáková, Eliška Skácelová, Hana Laštovicová, Lucie Dráňová, Ludmila Horáková

2

Nikola Ohnheiserová, Monika Lelovská, Klára Štěpánková, Eliška Kurková, Anna Jakubcová, Daniela Danzerová, Hana Schromová

   
 

(Pom-pom) Miniformace - Kadet (8-11 let)

1

Daniela Hajtmarová, Adriana Poliščuková, Markéta Vybíhalová, Nikola Marešová, Klára Martináková, Nela Zemánková

2

Amálie Šteyerová, Hana Zavadilová, Iveta Jamnická, Nela Šindlerová, Zuzana Hájková, Adéla Hartmannová, Eliška Novotná

3

Tereza Volková, Karolína Szewczyková, Nikol Kosydarová, Lucie Hodásová, Lucie Šipulová, Melánie Gawlowská, Nikola Tomašková

   
 

(Pom-pom) Miniformace - Junior (12-14 let)

1

Natálie Antoniová, Natálie Blokešová, Veronika Urbanová, Tereza Šafránková, Andrea Slavíková

   
 

(Pom-pom) Miniformace - Senior (15-25 let)

1

Markéta Jeriová, Stanislava Hátlová, Nikola Masopustová, Veronika Nálevková, Jana Hellingerová

   
 

(MIX) Miniformace- Kadet + Junior

1

Kristýna Adamčíková, Jana Žurková, Kateřina Mališková, Sabina Kučerová, Tereza Rymanová, Kateřina Adamczyková

2

Tereza Volková, Michaela Horská, Nikol Kosydarová, Lucie Hodásová, Lucie Šipulová, Melánie Gawlowská, Nikola Tomašková

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.