Výsledková listina

 

 

DOLNOBENEŠOVSKÁ MEDAILE 2016

 

 

Sólo MINIKADET (pom) 8-9 let

 

1

Haburová Valerie

Excelent (Dolní Benešov)

32,3

2

Laura Lissková

AMA

33

3

Tereza Voksová

Tykadla (Ústí nad Orlicí)

31,1

4

Aneta Přikrylová

Andrianky Ostrava

31,5

 

Sólo KADET ml. (pom) 10-11 let

 

1

Melanie Přibylová

TK Dancing Roses

33,3

2

Tereza Kožušníková

TOP Mažoretky DIXI z.s.

31,9

3

Tereza Jašková

TK Dancing Roses

32,3

4

Zuzana Černá

Postřelmovské mažoretky Postřelmov

35,2

5

Eliška Coufalová

Andrianky Ostrava

31,1

 

Sólo JUNIOR ml. (pom) 12 let

 

1

Eva Ručilová

TK Dancing Roses

33,3

2

Natálie Supová

TK Dancing Roses

35,1

3

Veronika Grimová

Ještěrky (Branka u Opavy)

32

 

Sólo JUNIOR st. (pom) 13 let

 

1

Haburová Viktorie

Excelent (Dolní Benešov)

33,6

2

Karolína Sobková

Excelent (Dolní Benešov)

35,2

3

Kristýna Adamčíková

TK Dancing Roses

31,3

4

Adéla Vilášková

AMA

X

 

Sólo SENIOR (pom) 15-25 let

 

1

Žaneta Fojtíková

AMA

34,9

2

Julie Vagrčková

Hastrmanky Prosenice

32,4

3

Nikol Fabiánová

AMA

35,9

 

Duo, trio KADET (pom) 8-11 let

 

1

Zuzana Černá, Anežka Chaloupková, Barbora Komendová

Postřelmovské mažoretky Postřelmov

34,2

2

Nela Šindlerová, Eliška Novotná

AMA

X

3

Zuzana Winklerová, Junie Chaloupková

Postřelmovské mažoretky Postřelmov

31,7

 

Duo, trio SENIOR (pom) 15-25 let

 

1

Vendula Lapáčková, Julie Vagrčková

Hastrmanky Prosenice

31,2

 

Miniformace KADET (pom) 8-11 let

 

1

Daniela Hajtmarová, Adriana Poliščuková, Markéta Vybíhalová, Nikola Marešová, Nela Zemánková, Klára Martináková

Postřelmovské mažoretky Postřelmov

32,3

2

Sofie Racko, Veronika Šindlerová, Nela Šindlerová, Eliška Novotná, Julie Řehulková, Aléda Přikrylová

AMA

X

3

Klára Fabiánová, Iveta Jamnická, Hana Zavadilová, Amálie Šteyerová, Zuzana Hájková, Adéla Hartmannová, Veronika Konečná

AMA

36,4

 

Miniformace KADET (MIX) 8-11 let

 

1

Aneta Oborná, Lenka Isaiašová, Markéta Klotková, Elen Tiszaiová, Lucie Josefi, Tamara Szentiványi

 Taneční klub JOY DDM Orlová

34,5

 

Sóla MINIKADET ml. (baton) 4-7 let

 

1

Gabriela Orlíková

Tykadla (Ústí nad Orlicí)

31,7

2

Nella Šimerová

AMA

34,6

3

Daniela Orlíková

Tykadla (Ústí nad Orlicí)

32,1

4

Sophie Heráková

Daisy Ostrava

33,9

 

Sóla MINIKADET st. (baton) 4-7 let

 

1

Adéla Ničmanová

Daisy Ostrava

33,4

2

Sofie Schwabová

Tykadla (Ústí nad Orlicí)

31

3

Lenka Isaiašová

Taneční klub JOY DDM Orlová

35,2

4

Eliška Přidalová

TK Dancing Roses

30,6

 

Sóla MINIKADET ml. (baton) 8 let

 

1

Alžběta Exnerová

AMA

X

2

Adéla Horáčková

Tykadla (Ústí nad Orlicí)

X

3

Kateřina Vladařová

TK Dancing Roses

31,9

4

Darina Urbaniecová

Daisy Ostrava

34

 

Sóla MINIKADET st. (baton) 8 let

 

1

Markéta Klotková

Taneční klub JOY DDM Orlová

32,4

2

Sofie Racko

AMA

X

3

Adéla Radová

Andrianky Ostrava

30,8

4

Nikol Tabášková

Daisy Ostrava

34,1

 

Sólo KADET ml. (baton) 9 let B

 

1

Eva Grygarčíková

Andrianky Ostrava

29,8

2

Aneta Oborná

Taneční klub JOY DDM Orlová

34

3

Eliška Rosová

Daisy Ostrava

34,5

4

Eliška Šponarová

Tykadla (Ústí nad Orlicí)

31,4

 

Sólo KADET stř. (baton) 10 let B

 

1

Karolína Melichaříková

AMA

34,4

2

Veronika Veltruská

Mažoretky Queens Štětí 1

33,9

3

Tereza Lechnerová

Excelent (Dolní Benešov)

35,4

4

Adéla Hrubá

AMA

34,9

5

Elen Tiszaiová

Taneční klub JOY DDM Orlová

32,6

 

Sólo KADET st. (baton) 11 let B

 

1

Klára Adámková

Taneční klub JOY DDM Orlová

32,4

2

Lucie Kokošková

Andrianky Ostrava

32,9

3

Rozálie Dornová

Excelent (Dolní Benešov)

34,5

4

Natálie Kleprlíková

Taneční klub JOY DDM Orlová

31,1

5

Kateřina Rycková

Excelent (Dolní Benešov)

33,8

 

Sólo KADET (baton) 9-11 let A

 

1

Zuzana Špiclová

AMA

35,2

2

Bára Měchová

AMA

X

3

Tereza Kožušníková

TOP Mažoretky DIXI z.s.

33,8

4

Klára Fabiánová

AMA

36,6

 

Sólo JUNIOR (baton) 12-14 let B

 

1

Petra Klimešová

Daisy Ostrava

31

2

Erika Hendrychová

Ještěrky (Branka u Opavy)

35,3

3

Natálie Supová

TK Dancing Roses

32,8

4

Michaela Přibylová

AMA

35,4

5

Gabriella Grillová

Taneční klub JOY DDM Orlová

32,8

6

Tereza Valíková

AMA

36

7

Karolína Cucová

Ještěrky (Branka u Opavy)

32,9

8

Nikola Radová

Andrianky Ostrava

31,4

9

Natálie Bartková

Stars Ostrava

X

 

Sólo JUNIOR (baton) 12-14 let A

 

1

Bára Sobková

Excelent (Dolní Benešov)

34,6

2

Adéla Vilášková

AMA

36,7

3

Tereza Jurczková

TOP Mažoretky DIXI z.s.

36

 

Sólo SENIOR (baton) 15-25 let B

 

1

Eva Neprašová

Tykadla (Ústí nad Orlicí)

33,8

2

Vendula Lapáčková

Hastrmanky Prosenice

34,3

3

Nikola Ohnheiserová

AMA

36,9

4

Lucie Gulová

Daisy Ostrava

35,1

5

Kateřina Adamczyková

AMA

33,3

 

Sólo SENIOR (baton) 15-25 let A

 

1

Anna Jakubcová

AMA

37,6

2

Petra Nawalaná

TOP Mažoretky DIXI z.s.

X

3

Eliška Kurková

AMA

36,1

 

Sólo KADET (2baton) 8-12 let

 

1

Karolína Ovesná

Daisy Ostrava

32,3

2

Kristýna Klepáčová

Daisy Ostrava

35,6

3

Dominika Lissková

AMA

34

 

Sólo SENIOR (2baton) 15-25 let

 

1

Petra Přívarová

Daisy Ostrava

35,6

2

Eliška Kurková

AMA

37,5

3

Eva Neprašová

Tykadla (Ústí nad Orlicí)

32,4

4

Vendula Lapáčková

Hastrmanky Prosenice

33,5

 

Duo, trio JUNIOR (2baton) 12-14 let

 

1

Tereza Przeczková, Nikol Schmidtová

Excelent Dolní Benešov

32,1

 

Duo, trio MINIKADET (baton) 7-9 let B

 

1

Petra Buchtová, Natálie Richterová, Klára Zimolová

AMA

X

2

Laura Štěpánová, Eliška Volná

AMA

31,4

3

Adéla Horáčková, Eliška Šponarová

Tykadla (Ústí nad Orlicí)

X

 

Duo, trio KADET (baton)  9-11 let B

 

1

Elen Tiszaiová, Klára Adámková

Taneční klub JOY DDM Orlová

33

2

Adéla Hartmannová, Lenka Lazarová

AMA

35,6

3

Rozálie Dornová, Kateřina Rycková

Excelent (Dolní Benešov)

34,1

4

Eliška Coufalová, Aneta Tomančáková

Andrianky Ostrava

30,7

5

Zuzana Pawlowská, Martina Klimčíková

Mažoretky Impressio SVČ Ostrava

33,5

 

Duo, trio KADET (baton)  9-11 let A

 

1

Tereza Kožušníková, Natálie Costachová

TOP Mažoretky DIXI z.s.

33,5

2

Klára Fabiánová, Iveta Jamnická

AMA

36

3

Veronika Konečná, Hana Zavadilová

AMA

34,7

4

Adéla Hrubá, Viktorie Mathiasová, Veronika Šindlerová

AMA

34,9

 

Duo, trio JUNIOR (baton) 12-14 let

 

1

Kristýna Šoltysová, Erika Hendrychová, Karolína Cucová

Ještěrky (Branka u Opavy)

34,1

2

Veronika Gilgová, Vanessa Klčovská

Mažoretky Impressio SVČ Ostrava

32,9

3

Tereza Jurczková, Pavlína Zářecká

TOP Mažoretky DIXI z.s.

37

 

Duo, trio SENIOR (baton) 15-25 let A

 

1

Monika Lelovská, Nikola Ohnheiserová

AMA

X

2

Petra Nawalaná, Natálie Křižáková

TOP Mažoretky DIXI z.s.

X

3

Anna Jakubcová, Eliška Kurková

AMA

36,8

4

Nikol Fabiánová, Klára Pírková, Klára Štěpánková

AMA

35,6

 

Duo, trio SENIOR (baton) 15-25 let

 

1

Eva Neprašová. Kristýna Jakešová

Tykadla (Ústí nad Orlicí)

32,7

2

Vendula Lapáčková, Julie Vagrčková

Hastrmanky Prosenice

X

 

Miniformace MINIKADET (baton) 5-8 let

 

1

Alžběta Flídrová, Veronika Glombová, Natálie Paverová, Valentýna Tichá, Eliška Adamczyková, Nella Šimerová, Natálie Pokorová

AMA

31,9

2

Lucie Glombová, Alžběta Laresová, Viktorie Pawliková, Adéla Přikrylová, Sofie Racko, Petra Buchtová, Klára Zimolová

AMA

34,1

 

Miniformace KADET (baton) 8-11 let B

 

1

Aneta Oborná, Lenka Isaiašová, Markéta Klotková, Elen Tiszaiová, Lucie Josefi, Tamara Szentiványi

Taneční klub JOY DDM Orlová

34,3

2

Beáta Cedivodová, Martina Klimčíková, Zuzana Pawlowská, Veronika Gilgová, Viktorie Šmuková, Vanessa Klčovská

Mažoretky Impressio SVČ Ostrava

33,5

3

Klára Zavadilová, Eliška Rychtová, Julie Bogdány, Anežka Flídrová, Lenka Lazarová, Zuzana Hájková, Adéla Hartmannová 

AMA

34,4

4

Adéla Richterová, Tereza Janásková, Sára Richterová, Natálie Krayzlová, Nikol Richterová

Ještěrky- Slatina

31,4

 

Miniformace KADET (baton) 8-11 let A

 

1

Adéla Hrubá, Bára Měchová, Eliška Novotná, Nela Šindlerová, Veronika Šindlerová, Zuzana Špiclová

AMA

34,2

2

Beatricie Dostálová, Soňa Chodurová, Karolína Konečná, Viktorie Mathiasová, Karolína Melichaříková, Julie Řehulková, Eliška Zimolová

AMA

34,5

3

Klára Fabiánová, Iveta Jamnická, Hana Zavadilová, Dominika Lissková, Michaela Přibylová, Veronika Konečná

AMA

36

4

Natálie Costachová, Tereza Kožušníková, Karolína Hulenková, Melánie Majetná, Klára Malyszová, Adriana Tichá, Michaela Kunželová

TOP Mažoretky DIXI z.s.

34,7

 

Miniformace SENIOR (baton) 15-25 let A

 

1

Nikol Ohnheiserová, Monika Lelovská, Klára Pírková, Adéla Vilášková, Tereza Valíková

AMA

35,4

2

Eliška Kurková, Anna Jakubcová, Nikol Fabiánová, Klára Štěpánková, Daniela Danzerová

AMA

36,8

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.