0,00 Kč

Mažoretky Excelent jsou mistryněmi

Mažoretky z Dolního Benešova uspěly na mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu, které se konalo v sobotu 14. května v Náchodě. Zúčastnily se ho nejlepší mažoretkové skupiny z celého Česka.

Mažoretky z Dolního Benešova uspěly na mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu, které se konalo v sobotu 14. května v Náchodě.Autor: archiv Mažoretek Excelent

Skupina Excelent si se svou vítěznou sestavou neodvezla pouze první místo, ale rovněž uspěla také v kategorii velké formace MIX junior.

„Holky letos předvedly svou sestavu s obrovským nasazením, boj o titul byl znát. Před vyhlášením výsledků tak byla na místě i velká nervozita. O to větší pak při vyhlašování prvního místa byla radost děvčat a všech našich příznivců.

Mistrovství bylo úžasné jak pro soutěžící, tak pro rodiče. Byla to prestižní soutěž s velikou konkurencí, jelikož se jí zúčastnily ty nejlepší mažoretky z celé země," uvedla vedoucí dolnobenešovských mažoretek Excelent Dagmar Kristová.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.