Soutěžní úspěchy našich mažoretek v roce 2014!

22.11. Dolnobonešovká medaile 2014
1. místo - Monika Peterková (sólo senior - pom pom)
1. místo - Bára Sobkováová (sólo kadet - baton)
1. místo - Veronika Balarinová (sólo kadet st. - baton)
1. místo - Nela Kacálková (sólo junior - baton)
2. místo - Kristýna Kudělová (sólo senior - baton)
2. místo - Izabela Jarolímová (sólo děti - baton)
2. místo - Tereza Lechnerová (sólo minikadet - baton)
2. místo - Rozálie Dornová (sólo kadet ml. - baton)
2. místo - Lucie Valentová (sólo kadet st. - baton)
2. místo - Kacálková N., Balarinová V. (duo junor - baton)
2. místo - Excelent mini (miniformace baton - baton)
2. místo - Excelent (miniformace baton - baton)     
3. místoMonika Peterková (sólo senior - baton)    
3. místo - Eliška Halfarová (sólo děti - baton)          
3. místo - Barbora Opíchalová (sólo kadet ml. - baton)
3. místo - Karolína Sobková (sólo kadet st. - baton)  

11. 10. IMC - Kvalifikace Ivančice
1. místo - Excelent (velká formace - pom pom)
2. místo - Excelent (miniformace senior - baton)
2. místo - Kristýna Kudělová (sólo senior - baton)
3. místo - Excelent mini (miniformace junior - baton)
3. místo - Excelent baby (velká formace - baton)
3. místo - Excelent (velká formace - baton)
3. místo - duo kadet (Veronika Balarinová, Nela Kacálková)

21. 6. O skleněnou hůlku (Kyjov)
1. místo - Excelent mini (velká formace - baton)
1. místo - Excelent mini (velká formace - pom-pom)         
3. místo - Excelent mini (miniformace - baton)

  1.6. Mistroství České republiky mažoretek IMA (finále baton) Bělotín
1. místo - miniformace kadet

25. 5. Mistroství České republiky mažoretek IMA (finále pom-pom) Zruč nad Sázavou
2. místo - Excelent mini (pom-pom)

 11. 5. Semifinále IMA - Opava
3. místo - Bára Sobková (sólo)                      
2. místo - Kristýna Kudělová (sólo)                
2. místo - Excelent baby (miniformace baton)
1. místo - Excelent baby (velká formace baton)
2. místo - Excelent baby (pochodové defilé)    
2. místo - Excelent mini (velká formace baton)
2. místo - Excelent mini (pochodové defilé)     

10. 5. Finále IMC (Dubňany)
2. místo - Excelent mini (velká formace - pom-pom)
3. místo - Excelent mini (malá formace - baton)
3. místo - Excelent baby (velká formace - baton)
3. místo - Excelent mini (velká formace - baton)

 13. 4. Soutěž Karvinský pohár 2014 (Karviná)
2. místo - Excelent baby (malá formace - MIX kadet)
2. místo - Excelent mini (malá formace - MIX junior)
2. místo - Excelent (malá formace - MIX senior)

  12. 4. Všetulská hůlka 2014 (Holešov)
 1. místo - Excelent mini (pompom - velká formace junior)
2. místo - Excelent mini (baton - velká formace junior)
 2. místo - Excelent mini (baton - malá formace junior)
3. místo - Excelent (baton - malá formace senior)   

 29. 3. Mistrovství ČR 2014 - kvalifikační kolo(Hradec nad Moravicí)
1. místo - Excelent mini (baton - velká formace senior)
1. místo - Excelent mini (pom-pom - velká form. senior)
1. místo - Excelent baby (baton - malá formace kadet)
2. místo - Excelent baby (baton - velká formace kadet)
2. místo -  Excelent mini (baton - malá formace senior)
2. místo -  Bára Sobková  (baton - sólo kadet)
2. místo - Monika Peterková  (baton - sólo junior)

EXCELENT CUP 2014 (Dolní Benešov)
1. místo - Excelent mini (velká formace - baton)
2. místo - Bára Sobková (sólo - Kadet)
2. místo - Kristýna Kudělová (sólo - Senior)
2. místo - Excelent (miniformace - Senior)
2. místo - Excelenťátka (velká formace - baton)
2. místo - Excelent baby (velká formace - baton)
2. místo - Excelent mini (velká formace - pom pom)
3. místo - Monika Peterková (sólo - Junior)

 Soutěž 1. 3. Studénecká hůlka (Studénka)
2. místo - N. Schmidtová, A. Tichá (duo)
3. místo - Nela Kacálková (sólo)
3. místo - Monika Peterková (sólo)

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.