Soutěžní úspěchy našich mažoretek v roce 2018:

Kvalifikační kolo Mistrovství České republiky 2018 (14. 4. - Hradec nad Moravicí)

1. místo - velká formace Classik kadet
1. místo - velká formace Classik senior


Kvalifikační kolo Mistrovství České republiky 2018 (7. 4. - Dolní Benešov)

1. místo - Sofie Holušová
1. místo - Valerie Haburová
1. místo -  Viktorie Haburová
1. místo - Markéta Lamžíková, Valerie Haburová
1. místo - Tereza Przeczková
1. místo - Nela Kacálková, Nikola Schmidtová
1. místo - velká formace MIX Senior
2. místo - velká formace MIX Kadet
2. místo - Markéta Faiková
2. místo - Tereza Hluchníková
2. místo - Kateřina Rycková
2. místo - Kateřina Konetzná (baton)
2. místo - Kateřina Konetzná (2 baton)
2. místo - miniformace Little kadet
2. místo - miniformace MIX Kadet
2. místo - miniformace MIX Junior
2. místo - miniformace MIX Senior
2. místo - miniformace 2 baton Senior
2. místo - Nela Kacálková, Kateřina Konetzná
3. místo - Anna Zlamšidlová
3. místo - Tereza Lechnerová
3. místo - Tereza Hluchníková
3. místo - Nela Kacálková
3. místo - Rozálie Dornová, Tereza Przeczková
4. místo - velká formace Little kadet
4. místo - Nela Kacálková, Kateřina Konetzná
5. místo - Nela Kacálková

 EXCELENT CUP 2018 (3. 3. - Dolní Benešov)
1. místo - Markéta Faiková
1. místo - Markéta Lamžíková, Valerie Haburová
1. místo - Rozálie Dornová, Tereza Przeczková
1. místo - Nela Kacálková, Kateřina Konetzná
1. místo - Miniformace senior (2 baton)
1. místo - Miniformace little kadet
1. místo - Velká sestava MIX senior
2. místo - Sofie Holušová
2. místo - Tereza Hluchníková
2. místo - Viktorie Haburová
2. místo - Nela Kacálková, Kateřina Konetzná
2. místo - Excelenťátka
2. místo - Velká sestava MIX kadet
3. místo - Anna Zlamšidlová
3. místo - Kateřina Rycková
3. místo - Kateřina Konetzná

 Zlatá Hlučínská Hvězda (26. 2. - Hlučín)
3. místo - N. Kacálková, K. Konetzná

 DAISY CUP (3. 2. - Ostrava)

1. místo - Anička Zlamšidlová
2. místo - R. Dornová+ T. Przeczková
3. místo - Terezka Hluchníková
3. místo - Sofinka Holušová
7. místo - Terezka Lechnerová
9. místo - Kačka Rycková


Zlatá hůlka (20. 1. - Opava)

2. místo - Anna Zlamšidlová
4. místo - Tereza Hluchníková
7. místo - Kateřina Rycková

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.