Soutěžní úspěchy našich mažoretek v roce 2015! 

28. 11. Dolnobenešovská medaile 2015 (Dolní Benešov)
1.místo - Miniformace Junior (baton)
1. místo - Bára Sobková (kadet starší - sólo baton)
1. místo - Lucie Valentová (junior - sólo baton)
2. místo - Anna Zlamšidlová (minikadet - sólo baton)
2. místo - Karolína Sobková (junior - sólo pom)
3. místo - Kateřina Rycková (kadet střední - sólo baton)
3. místo - Tereza Lechnerová (kadet mladší - sólo baton)
3. místo - Nela Kacálková (junior - sólo baton)

21. 11. Zlatá hůlka (Hradec nad Moravicí)
1. místo - Bára Sobková (kadet - sólo baton)
2. místo - Karolína Sobková (junior - sólo pom pom )
2. místo - N. Kacálková, V. Balarinová (junior - duo baton)
3. místo - Kačka Rycková (kadet - sólo baton)
3. místo - Lucie Valentýna Valentová (junior - sólo baton)
3. místo - Miniformace Junior (baton)

Mistrovství světa 2015 (Praha)
II. vicemistryně světa - Excelent
4. místo - Excelent mini
14. místo - Bára Sobková

Mistrovství Evropy 2015 (Polsko - Kędzierzyn-Koźle)
Mistryně Evropy - Excelent (MIX senior)+ postup na MS 2015
I. vicemistryně Evropy - Excelent mini (MIX junior)+ postup na MS 2015
7. místo - Monika Peterková (sólo pom-pom senior)
8.místo - Bára Sobková (sólo baton kadet) + postup na MS 2015

Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu 2015 (Náchod)
II. vícemistryně České Republiky - Excelent (MIX senior)
4. místo - Exceleni mini (MIX junior)

Finále - Mistrovství České republiky mažoretek 2015 (Valtice)
Bára Sobkoová se stala vítězkou v kategorii sólo kadet!
1. místo - Bára Sobková

3. 5. Semifinálové kolo MČR 2015 (Opava)
Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu a mažoretek
1. místo - Excelent mini (baton)
1. místo - Excelent mini (baton)
1. místo - Monika Peterková (sólo pom-pom)
1. místo - M. Peterková K. Kudělová (duo baton)
2. místo - Monika Peterková (sólo baton)
2. místo - Bára Sobková (sólo baton)
2. místo - Excelent (baton)
4. místo - Excelent baby (baton)
5. místo - Excelenťátka (baton)

25.4. Finále - IMC (Dubňany)
2. místo - Excelent (baton)
2. místo - Excelent (pom-pom)
2. místo - Excelent mini (baton)

18.4. Kvalifikační kolo MČR 2015 (Dolní Benešov)
1. místo - Excelent (MIX)
1. místo -  Monika Peterková, Kristýna Kudělová (duo baton)
1. místo - Monika Peterková (sólo pom-pom)
3. místo - Excelent mini (MIX)
3. místo - Monika Peterková (sólo baton)
3. místo -  Bára Sobková (sólo baton)

11.4. Všetulská hůlka (Holešov)
1. místo -  Excelent mini (pom-pom Junior)
1. místo -  Excelent  (pom-pom Senior)
2. místo -  Excelent baby (pom-pom Kadet)
2. místo -  Excelent mini (baton Junior)

28.3. Kvalifikace MČR 2015 (Hradec nad Moravicí)
1. místo -  Excelent mini (baton Junior) + postup do semifinále
VIP cena poroty - Excelent mini (baton Junior)
1. místo -  Excelent (baton Senior)+ postup do semifinále

21.3. Soutěž - Stars Cup 2015
3. místo -  Excelent mini (baton Junior)

15.3. Soutěž - Karvinský pohár 2015
2. místo -  Monika Peterková (sólo pom-pom Senior)
2. místo -  Nela Kacálková (sólo baton Junior)
3. místo - Excelenťátka (VF baton)
2. místo - Excelent (VF baton Senior)

7. 3. Soutěž - Excelent Cup 2015 (Dolní Benešov)
3. místo - Izabela Jarolímová (sólo baton Minikadet)
1. místo - Bára Sobková (sólo baton Kadet)
2. místo -  Kristýna Kudělová (sólo baton Senior)
3. místo -  Monika Peterková (sólo baton Senior)
2. místo - Veronika Balarinová+Nela Kacálková (duo baton Junior)
2. místo - Kristýna Kudělová+ Monika Peterková (duo baton Senior)
3. místo - Excelenťátka (VF baton Děti)
3. místo - Excelent baby (VF baton Kadet mladší)
1. místo - Excelent mini (VF baton Junior)
2. místo - Excelent (VF baton Senior)
1. místo - Excelent mini (VF pompom+MIX Kadet)
1. místo - Excelent (VF pompom+MIX Senior)

21. 2. Soutěž (Litovel)
2. místo - Excelent baby (baton Kadet)
2. místo - Excelent mini (baton Junior)
3. místo - Excelent mini (pom-pom Junior)
2. místo - Excelent (baton Senior)
3. místo - Excelent (baton Senior)

24. 1. Soutěž - Juventus (Karviná)
2. místo - Bára Sobková (sólo kadet)
1. místo - Veronika Balarinová (sólo junior)
2. místo - Nela Kacálková (sólo junior)
1. místo - Monika Peterková (sólo senior)
2. místo - Kristýna Kudělová (sólo senior)
2. místo - Balarinová V. + Kacálková N. (duo junior)
1. místo - Kudělová K.+ Peterková M. (duo senior)

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.